8 отзывов
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
БудМаркет
+380 показать номер
+380 показать номер
Сергей
УкраинаДнепропетровская областьДнепрКирова 28а
Карта

Прилипач Меро, БАЙЄР

Прилипач Меро, БАЙЄР
  • В наличии

275 грн.

Прилипач Меро, БАЙЄР
275 грн.
В наличииПрилипач Меро, БАЙЄР
+380 показать номер
  • +380 показать номер
+380 показать номер
  • +380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Прилипач (ПАР) на основі ріпакової олії
Діюча речовина: ріпаково-метиловий ефір 810 г/л
Препаративна форма: концентрат емульсії
Властивості:
Призначення: неіонний прилипач (поверхнево активна речовина) на рослинній основі для використання з фунгіцидами на сої, соняшнику, моркві, груші, капусті, цибулі. Прилипач полегшує змочування наземних частин рослин (особливо тих, які мають потужний восковий та волосяний покриви) та посилює прилипання робочого розчину препарату, що сприяє прискореному та більш повному проникненню діючих речовин фунгіциду в рослину. Це покращує фунгіцидний ефект та важливо для ефективного контролю хвороб.
ЗАСТОСУВАННЯ
Перед початком робіт потрібно зробити розрахунки необхідної кількості препарату, користуючись при цьому наведеною нижче таблицею.
Культура
Препарат, що застосовується з Меро
Норма застосування Меро
Коментар
СОЯ, КУКУРУДЗА
Лаудіс 30 WG, ВГ
1,0–2,0 л/га
Рекомендується використання робочого розчину з розрахунку 200 л/га (0,2% Меро). За збільшенням норми робочого розчину збільшується й норма Меро
Коронет 300 SC к.с.
0,4 л/га
СОНЯШНИК
Коронет 300 SC к.с.
0,4 л/га
МОРКВА
Натіво 75 в.г.
0,4 л/га
ГРУША
Енвідор 240 к.с.
0,4 л/га
КАПУСТА
Белт 480 SC, КС
0,4 л/га
КАПУСТА
Мовенто 100 SC, КС
0,4 л/га
ЦИБУЛЯ
Мовенто 100 SC, КС
0,4 л/га
ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ТА ЗАСТОСУВАННЯ
Приготування робочого розчину та заправку ним обприскувача здійснюють на спеціально обладнаних майданчиках та безпосередньо перед проведенням робіт. Для приготування робочого розчину у бак обприскувача, заповнений водою на 1/3 об´єму, заливають необхідну кількість фунгіциду та перемішують протягом декількох хвилин, потім додають Меро та воду до повного об´єму при постійному перемішуванні розчину мішалкою обприскувача.
ФІТОТОКСИЧНІСТЬ
Відсутня при використанні відповідно до тарної етикетки та інструкції з використання.
ПЕРЕВАГИ
Покращує утримання, поширення та засвоєння листям робочого розчину, що забезпечує високу ефективність препаратів та прискорює фунгіцидну дію.
Сумісність:
Перед змішуванням з іншими препаратами (діючими речовинами) необхідно перевірити сумісність. Не змішувати з іншими ПАР та КАС за умови, що рослини знаходяться в стані сильного стресу (напр. довготривала посуха та ін.).
Колір, матеріал, об’єм та інші властивості упаковки Товарів, які наведені на цьому сайті, можуть змінюватись Виробником Товару
Информация для заказа
  • Цена: 275 грн.