8 отзывов
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
БудМаркет
+380 показать номер
+380 показать номер
Сергей
УкраинаДнепропетровская областьДнепрКирова 28а
Карта

Прилипач Кодасайд, ФМС УКРАЇНА

Прилипач Кодасайд, ФМС УКРАЇНА
  • В наличии

215 грн.

Прилипач Кодасайд, ФМС УКРАЇНА
215 грн.
В наличииПрилипач Кодасайд, ФМС УКРАЇНА
+380 показать номер
  • +380 показать номер
+380 показать номер
  • +380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кожна крапля на обліку! Багатофункціональний ад’ювант природного походження на основі рослинної олії для підвищення ефективності використання засобів захисту рослин.
Діюча речовина: містить натуральну рослинну олію (95%) та низку емульгаторів Препаративна форма: масляна емульсія Норма використання: 1,5 – 2,5 л/га
Характеристики препарату:
Покращує прилипання, поширення та поглинання культурою робочого розчину за рахунок утворення “контрольованої емульсії” ;
Отримайте більше днів та годин для проведення обприскування – за рахунок зменшення ризику знесення та стійкості до опадів.
Кодасайд дозволяє підсилити результат від застосування пестицидів та оптимізувати норму виливу робочого розчину.
Зменшує знесення крапель робочого розчину.
Покращує стійкість до опадів.
Зменшує випаровування.
Збільшує кількість часу (днів та годин), які підходять для обприскування.
Зменшує застосування хімічних речовин та знижує забруднення довкілля.
Рекомендації до застосування
Ад’ювант Кодасайд 950 м.е. рекомендується застосовувати для підвищення ефективності використання гербіцидів, фунгіцидів та інсектицидів Ексірель® і Верімарк® компанії FMC.
Дія Кодасайд 950 м.е. базується на технології емульсії рослинної олії. При змішуванні Кодасайду з засобом захисту рослин емульгатори, що входять до складу Кодасайд 950 м.е., «замикають» молекули хімічного препарату і утворюють навколо них капсули. Коли ця попередня суміш потрапляє до баку обприскувача з водою, утворюється «контрольована емульсія».
Саме це явище капсуляції забезпечує унікальну ефективність Кодасайд 950 м.е. як «транспортувальника» засобу захисту рослин на культуру.
Cпосіб приготування робочого розчину
Ад’ювант Кодасайд 950 м.е. завжди потрібно попередньо змішувати з засобом захисту рослин перед тим, як додавати до баку обприскувача з водою.
Заповнити одну третину баку обприскувача водою і додати емульсію, що утворилася в результаті змішування Кодасайд 950 м.е. з засобом захисту рослин.
До кінця заповнити бак обприскувача водою при постійному перемішуванні.
Информация для заказа
  • Цена: 215 грн.