8 отзывов
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
БудМаркет
+380 показать номер
+380 показать номер
Сергей
УкраинаДнепропетровская областьДнепрКирова 28а
Карта

Кондиціонер води Ікс-Чейндж, р.к.

Кондиціонер води Ікс-Чейндж, р.к.
  • В наличии

350 грн.

Кондиціонер води Ікс-Чейндж, р.к.
350 грн.
В наличииКондиціонер води Ікс-Чейндж, р.к.
+380 показать номер
  • +380 показать номер
+380 показать номер
  • +380 показать номер

Заказ только по телефону

  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кондиціонер води! Запобігає зниженню ефективності пестицидів та агрохімікатів через погану якість води. Зволожує та контролює спінювання. Запобігає лужному гідролізу пестицидів.Матеріал взято з Інтернет магазину "Зелена садиба"
Препаративна форма: розчинний концентрат
Ікс-Чейндж містить кондиціонер води, а також підкислювач, рН-буферизатор та антиспінювач. Ікс-Чейндж запобігає «зв'язуванню» молекул пестицидів жорсткою водою. ворсистості рослини.
ЗАПОБІГАННЯ ЗВ'ЯЗУВАННЯ ПЕСТИЦИДІВ ЖОРСТКОЮ ВОДОЮ Ми не завжди звертаємо увагу на якісний склад води, яку ми використовуємо для приготування робочого розчину під час застосування пестицидів. Однак розчинені мінерали (катіони), що знаходяться у будь-якій воді в різних кількостях, можуть негативно впливати на ефективність деяких груп пестицидів. Так, під час приготування робочого розчину частина молекул гліфосату зв'язується катіонами у воді, результатом чого є формування стійкої комплексної сполуки, що не має гербіцидної дії. Чим жорсткішою буде вода, тобто чим більше в ній розчинено мінералів, тим більшу частку гліфосату буде зв'язано катіонами мінералів, внаслідок чого гербіцидна дія робочого розчину знижується.
Пестициди, на ефективність яких впливає жорсткість води: гліфосат, сульфоніл-сечовини, клетодим, тетралоксидим, фенокси-гербіциди (2,4Д, МЦПА, тощо)
Під жорсткістю води розуміють відсотковий вміст у ній солей кальцію та магнію. Воду з високим вмістом таких солей називають жорсткою, а з низьким вмістом — м'якою. Жорсткість води вимірюється концентрацією іонів кальцію та магнію (Ca2, Mg2 та Fe2) на одиницю об'єму води. Вода вважається жорсткою, якщо вміст чистого кальцію в ній перевищує 35 мг/л (або 88 мг/л карбонату кальцію). Зазвичай жорстка вода має підвищений рН, але не завжди. Під час приготування робочого розчину Ікс-Чейндж додається у воду першим та «зв'язує» (деактивує) катіони, після чого додається гліфосат. Завдяки цьому гліфосат проявлятиме свою гербіцидну активність безперешкодно та в повному обсязі.
ЗАПОБІГАННЯ ЛУЖНОМУ ГІДРОЛІЗУ ПЕСТИЦИДІВ Лужна деградація пестициду майже завжди асоціюється із жорсткою водою. Найбільш яскравим прикладом нестабільності в лужному розчині є диметоат, який протягом лише години за рН 9 втрачає свою активність на 50%.
Пестициди, на ефективність яких впливає високий показник рН води: диметоат, пиретроїди, хлорпірифос, фенмедіфам.
Додавання Ікс-Чейндж у нормі 0,1% (100 мл на 100 л води) окислить воду вашого робочого розчину до близько рН 5, що мінімізує будь-які втрати пестициду.
ЗВОЛОЖЕННЯ ТА КОНТРОЛЬ СПІНЮВАННЯ Зволоження запобігає занадто швидкому висиханню пестициду та його кристалізації на поверхні рослини, що призводить до погіршення його абсорбції рослиною. Зволожувальна плівка, що утворюється на оброблюваній поверхні завдяки Ікс-Чейндж вирішує цю проблему, а також запобігає змиванню пестициду. Контроль спінювання спрощує технологічний процес приготування робочого розчину та мінімізує час, втрачений на очікування осідання піни.
Культури і терміни використання: Ікс-Чейндж може використовуватись на будь-яких культурах та в будь-які терміни за умови, що пестицид-партнер застосовується відповідно до реєстраційних вимог.
Кількість обробок: Ікс-Чейндж можна використовувати настільки часто, наскільки це необхідно для захисту культури (за умови дотримання всіх реєстраційних рекомендацій щодо пестициду-партнера).
Рекомендації щодо приготування робочого розчину: Ікс-Чейндж потрібно додавати першим перед додаванням пестициду. Наповніть бак до половини водою та почніть перемішування. Додайте необхідну кількість Ікс-Чейндж для повного об'єму води. Продовжіть наповнення резервуару до необхідного об'єму, продовжуючи перемішування. Наприкінці додайте пестицид (пестициди).
Норми застосування Визначення норми Ікс-Чейндж проводиться залежно від жорсткості води, що визначається за допомогою тестових смужок, забезпечуваних виробником (тестовий набір).
Кількість поділок на смужці що змінили забарвлення на червоне/пурпурове
Норма Ікс-Чейнджна 100 л води
0
0
1
0,10% = 100 мл (0,1 л)
2
0,15% = 150 мл (0,15 л)
3
0,20% = 200 мл (0,2 л)
4
0,25% = 250 мл (0,25 л)
За відсутності тесту води рекомендована норма препарату Ікс-Чейндж становить 0,25% від загального об'єму робочого розчину, тобто 250 мл на кожних 100 л робочого розчину.Матеріал взято з Інтернет магазину "Зелена садиба"
Информация для заказа
  • Цена: 350 грн.